Strona głównaPolecaneKreatywna dostawa sushi

Kreatywna dostawa sushi

W trudnych, epidemicznych czasach kiedy rynek branży gastronomicznej nie może być pewny swojej przyszłości, kreatywne rozwiązania dostawy jedzenia do domu są na wagę złota. Sposób zaprezentowania menu, możliwości i koszty dostawy, najczęściej decydują, na jaką restaurację z dowozem się zdecyduje klient. A jaka jest najlepsza restauracja z dowozem? Wielu mówi, że… sushi.

Dlaczego warto rozważyć w dowozie sushi? a no powodów jest przynajmniej kilka. O ile oczywiście lubimy tę potrawę, dobrym wyborem będzie postawienie na restaurację sushi z dobrymi opiniami, a potem czekają nas już następujące korzyści:

Sushi jest zawsze świeże

No prawie zawsze, ale jest jeden fakt – nikt z nas nie lubi, gdy dostawa się opóźnia a jedzenie przyjeżdża już o temperaturze pokojowej. Tak się składa, że sushi jest oryginalnie podawane w temperaturze pokojowej, bądź lekko ciepłe, a ponadto, ma niezwykłe właściwości długiego utrzymywania świeżości w zamkniętych „rolkach”. Nawet śmiemy stwierdzić, że po kilku godzinach od zawinięcia w rolki, jest w 99% tak pyszne i świeże jak zaraz po przygotowaniu.

Sushi jest zdrowe

Połączenie najświeższych ryb (i to tak świeżych, że do sushi trafia często ryba która jeszcze zaledwie kilka dni wcześniej pływała w oceanie), z warzywami, dającym energię ryżem i esencjonalnymi sosami, to naprawdę zdrowe połączenie. W czasach, gdzie bardzo o siebie dbamy, narażeni jesteśmy na rożnego rodzaju choroby i przeziębienia, sushi na dowóz do domu, to najlepsza możliwa opcja. Wiecie, kwasy omega z ryb, palące wasabi, moc warzyw…

Dowóz sushi to wygoda

Przede wszystkim wygoda spożywania. W opakowaniach od „suszarni” najczęściej otrzymujesz bardzo wygodne opakowania, indywidualny pojemniczek na sosy, ładnie opakowane dodatki jak imbir i wasabi, a także jednorazowe pałeczki do jedzenia. W zasadzie nie potrzebujesz nic więcej i możesz w tej formie zjeść sushi wygodnie nawet w plenerze. Dodatkowym atutem, jest zamawianie w kilka osób. W zestawach sushi jest tak dużo róznych mniejszych kawałków, że uczciwy podział na trzy , cztery czy więcej osób jest zawsze możliwy. Wiecie o co chodzi – dylematy zamawiania ośmio kawałkowej pizzy na trzech 🙂

A jak dostaniecie za mało pałeczek…. wiecie, że połowa Japończyków je sushi rękoma?

Do wszystkich powyższych wygód dochodzi jeszcze jedna – nowoczesna i kreatywna, jaka weszła w życie w Krakowie. W restauracji MAHŌ SUSHI KRAKÓW wprowadzono sklep internetowy, gdzie wygoda sushi w dostawie weszła na wyższy poziom. Na ich stronie internetowej mahosushi.pl znajdziecie normalny sklep ze zdjęciami zestawów sushi, które możecie wygodnie zamówić online z dostawą do domu. Płatności jak to w esklepach – przy odbiorze, przelewem, kartą przy odbiorze.

Dokładnie pod tym linkiem https://mahosushi.pl/sklep/ zobaczycie wyżej wymieniony sklep z dowozem sushi na terenie całego Krakowa. Teraz trwa promocja, gdzie koszt dostawy i opakowań został zniesiony. No to kto szuka dowozu sushi kraków, trafił chyba na super miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read