Strona głównaPolecaneZdrowa dieta pudełkowa w dobrej cenie

Zdrowa dieta pudełkowa w dobrej cenie

Osoby, które do tej pory nie korzystały z diety pudełkowej, najczęściej tłumaczą to wysokimi cenami i trudnością ze znalezieniem takiej oferty, która będzie zgodna z ich oczekiwaniami w kwestii menu. Okazuje się, że zdrowy catering dietetyczny jest rozwiązaniem obu tych problemów.

  1. Zdrowa dieta dzięki cateringowi dietetycznemu
  2. Zróżnicowane menu w diecie pudełkowej
  3. Jak zamówić dietę z dostawą?

Jeżeli zdecydujesz się zamówić wspomnianą dietę, zyskasz pewność, że spożywane przez ciebie jedzenie będzie zawierało wszystkie składniki, które są niezbędne dla zachowania zdrowia i wydajności w ciągu dnia.

Zdrowa dieta dzięki cateringowi dietetycznemu

Prawdą jest, że zdrowa dieta to styl życia. Niestety, coraz więcej osób skupia się na karierze i zapomina o tym, jak ważne jest zdrowie i regularne odżywianie. Najczęściej żywią się posiłkami z fast foodów lub gotowymi daniami, co na dłuższą metę nie jest zdrowe. Dieta pudełkowa to jednak nie tylko możliwość jedzenia smacznych, pożywnych i świetnie zbilansowanych posiłków (firma oferuje między innymi diety dla wegan, sportowców oraz osób nietolerujących glutenu), ale też niesamowita oszczędność czasu i… pieniędzy. Sprawdzając ceny cateringu, często można zapomnieć o tym, że obejmuje ona wszystko. Chodzi przede wszystkim o zakup wysokiej jakości składników, przygotowanie potraw na podstawie starannie opracowanych przepisów, a także dostawę. Jeżeli ktoś chciałby samodzielnie przygotowywać podobne potrawy, to nie dość, że musiałby stracić czas na zakupy, to dodatkowo spędziłby później wiele godzin w kuchni. Do tego dochodzi zmywanie oraz to, że pomimo najszczerszych chęci nie każdy potrafi gotować. Gotowa dieta jest więc praktyczna, wygodna i zdrowa. Dlaczego więc nie spróbować tego popularnego rozwiązania i nie zapewnić sobie oraz rodzinie wszystko, czego potrzebuje organizm dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania?

Zróżnicowane menu w diecie pudełkowej

Pełna oferta firmy dostarczającej jedzenie do domu została przygotowana w taki sposób, aby każdy klient mógł dopasować ją do swoich preferencji. Oprócz licznych typów diety dostępne są także różne warianty kaloryczne. Dzięki temu dieta pudełkowa w Bielsku opisana na stronie https://apetite.pl/zdrowe-boxy/ może być zamówiona w następujących przedziałach:

  • wariant minimalny obejmujący (1000 – 1200 kalorii),
  • dieta powiększona zapewniająca 1300 – 1500 kalorii,
  • zestaw powiększony (1600 – 1800 kalorii),
  • dieta pudełkowa dla osób o największym zapotrzebowaniu (1900 – 2100 kalorii).

Najpopularniejsze rodzaje diety pudełkowej to dieta optymalna, a więc taka, która pomoże cieszyć się energią przez cały dzień; dieta wegetariańska (niezawierająca przetworów mięsnych, a składająca się przede wszystkim z ryb, zbóż oraz produktów mlecznych); dieta bezglutenowa (idealna dla klientów, którzy nie tolerują glutenu lub mają stwierdzoną celiakię); dieta sportowa (wybierana przez osoby o zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym) oraz dieta dla dzieci. Niezależnie od tego, którą z nich zamówisz dla siebie lub swojej rodziny, zawsze masz pewność, że posiłki są prawidłowo zbilansowane i nie zabraknie wam żadnych istotnych składników. Nad przygotowaniem każdej z diet czuwał doświadczony dietetyk.

Jak zamówić dietę z dostawą?

Jak widać na powyższych przykładach, jest wiele argumentów przemawiających za zamówieniem diety pudełkowej. Zróżnicowana oferta może jednak utrudnić wybór, dlatego z myślą o klientach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z takim cateringiem, przygotowano specjalne zestawy testowe. W ten sposób możesz zamówić zestaw na dwa dni, za który zapłacisz aż o 20% mniej. Pomoże ci to sprawdzić, które optymalne diety pudełkowe będą dla ciebie najlepsze. Zestawy testowe oraz standardowe posiłki zamówisz na stronie firmy odpowiedzialnej za catering.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read