Strona głównaPolecaneKubki z własnym nadrukiem – wyróżnij się na tle konkurencji

Kubki z własnym nadrukiem – wyróżnij się na tle konkurencji

Działając w branży gastronomicznej trzeba być przygotowanym na niemałą konkurencję i walkę o klienta. Smak, jakość produktów czy nietypowa oferta to czynniki, którymi można wyróżnić się na rynku. Ale można iść o krok dalej, i zainwestować w personalizowane opakowania, które sprawią, że klienci docenią nie tylko Twoje kulinarne zdolności, ale również dbałość o szczegóły.

Sprzedając produkty na wynos np. lody, zimne lub ciepłe napoje, przekąski typu frytki, nuggetsy i inne, musisz odpowiednio je zapakować. Większość firm korzysta ze zwykłych, jednorazowych opakowań, nie przykładając zbytniej uwagi do ich wyboru. Wychodzą bowiem z założenia, że owe pojemniki prędzej czy później i wylądują w koszu. Ale są o tacy, którzy w tych jednorazowych opakowaniach znaleźli szansę na to by wyróżnić się na tle monotonnej konkurencji i przyciągnąć klientów nie tylko wyjątkowym smakiem.

Choćby takie kubki z własnym nadrukiem https://galago.pl/personalizacja/– możesz nadrukować na nich swoje logo, fajne hasło związane z Twoją firmą lub po prostu życząc Klientowi miłego dnia. Kupując taki personalizowany kubek możesz być pewien, że większość osób doceni Twój pomysł i zapamięta Cię. Na pewno jeśli będzie miał do wyboru zakup kawy w zwykłym kubku a kawę w takim fajnym kubeczku wybierze tą drugą opcję. Kubeczek może mieć też inny dowolny motyw czy nadruk, także ograniczeniem jest właściwie tylko wyobraźnia.

Jeśli chcesz naprawdę zaimponować swoim klientom wybierz kubeczki biodegradowalne. Ukłon w stronę ekologii na pewno zostanie doceniony, zwłaszcza, że coraz więcej osób zwraca uwagę na w czym kupuje kawę czy lody. Dobro naszej planety leży nam wszystkim na sercu, dlatego warto iść z duchem czasu i wybierać opakowania, które nie będą powiększać i tak już niemałej ilości śmieci jakie produkujemy.

Możesz być pewien, że serwując kawę, shake’a czy koktajl w ciekawym, kubeczku biodegradowalnym z zabawnym nadrukiem czy napisem łapiesz dużego plusa od swoich klientów. Pomyśl jak wiele jest lokali, lodziarni czy cukierni gdzie wychodząc dostajesz całkiem dobrej jakości produkt, w zwykłym, niewyróżniającym się opakowaniu. Ty do tej super jakości możesz dorzucić jeszcze coś extra – fajne i niebanalne opakowania, dzięki którym pokażesz, że jesteś inny i wyjątkowy, bo dbasz o swoich klientów i każdy detal zamówienia. Bo nawet tak drobna rzecz, jak kupiona w biegu kawa może być czymś więcej. Zapakowana w zabawny kubek może umilić komuś dzień i sprawić, że będzie choć odrobinę lepszy.

Jeśli pracujesz w gastronomii, sprzedajesz produkty na wynos i masz wrażenie, że ciężko przebić ci się ze swoją ofertą wśród konkurencji – wypróbuj personalizowanych opakowań, dzięki którym pokażesz klientom, że ci zależy. Takie personalizowane kubeczki z własnym nadrukiem, opakowania dla cukierni, gastronomii i lodziarni znajdziesz na stronie galago.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read