Strona głównaPolecaneZastosowanie regałów chłodniczych.

Zastosowanie regałów chłodniczych.

Odpowiednia ekspozycja i przechowanie towarów to źródło do sukcesu. Wiedzą to najlepiej właściciele sklepów spożywczych oraz hipermarketów. Właśnie ze względu na rosnące potrzeby tych dwóch grup producenci produkują coraz różniejsze urządzenia. Jednymi z takich urządzeń między innymi są regały chłodnicze.

Czym są regały chłodnicze?

Regały chłodnicze to rozwiązania stworzone do długotrwałego magazynowania oraz ekspozycji produktów spożywczych. We wnętrzu tego typu produktu panuje temperatura od +2°C do +10°C. ustawiana za pomocą elektronicznego sterownika temperatury. Wartości te pozwalają zachować rzeczą wszystkie ich walory smakowe oraz estetyczne. Ponadto taka ilość stopni Celsjusza zapobiega rozwojowi pleśni i innych bakterii.

Właśnie przez te dwie wymienione funkcje regały chłodnicze to obowiązkowe wyposażenie placówek sprzedażowych. Regały są wykorzystywane do przechowywania warzyw i owoców, nabiału, napoi, paczkowanych wędlin, serów i ryb. W dzisiejszych czasach praktycznie na każdym kroku można spotkać nasze przedstawiane tutaj maszyny.

 Prezentacja mrożonek w regałach chłodniczych.

Regały chłodnicze zamykane z drzwiami lub otwarte.

Regały chłodnicze to też idealne meble do tworzenia samoobsługowych przestrzeni półkowych wyposażone w listwy cenowe i oświetlenie LED. W zależności od Waszych upodobań możecie wybrać produķty bez drzwi typu otwarte przestrzenie półkowe lub z drzwiami suwanymi lub rozwiernymi. W tych pierwszych klientom jest łatwej kupować interesujący produkt. Jednak towary bardziej narażone są na uszkodzenia opakowań albo zniszczenia. Również utrzymanie stałej temperatury w takim regale jest o wiele cięższe. Szczególnie, jeżeli w naszym wnętrzu panuje wysoka temperatura.

Natomiast w drugich szklana tafla oddziela zainteresowanych od ostatecznego produktu. Aby go zabrać należy otworzyć drzwi. W zależności od modelu mogą być to drzwi suwane albo rozwierane. Drzwi suwane potrzebują o wiele mniej miejsca, gdy chcemy je przesuwać, dlatego sprawdzą się w lokalach, gdzie ograniczona jest przestrzeń. Nie wątpliwą zaletą regałów chłodniczych z drzwiami jest łatwość utrzymana temperatury wewnętrznej. Nawet w niesprzyjających warunkach.

 Regały chłodnicze do ekspozycji produktów spożywczych.

Regały chłodnicze zasilane agregatem wewnętrznym lub zewnętrznym.

Podczas zakupu regału chłodniczego również należy zastanowić się, jak będzie on zasilanych w czynnik chłodniczy. Urządzenia posiadające wbudowany agregat chłodniczy są proste w użytkowaniu raz podłączeniu. Wystarczy, iż podłączycie je do gniazdka 230 V i zaczną pracować. O jedynej rzeczy, jakiej należy pamiętać to czyszczenie parownika, aby się on nie zatkał.

Natomiast regały bez agregatu chłodniczego (dostosowane do instalacji zewnętrznej) nie są już tak intuicyjne. Ich poprawne uruchomienie będzie wymagało wizyty profesjonalnego serwisu. Musi on dobrać odpowiedni agregat do mocy urządzeń oraz doprowadzić odpowiednie rurki miedziane do zasilania maszyny. Jednak urządzenia te są dobrą alternatywą dla osób chcących budować ciągi z kilku modułów albo posiadających w swoim lokalu gotową instalację chłodniczą. Maszyny te są o wiele tańsze w zakupie, ponieważ dostajemy sam korpus ze stali nierdzewnej.

Gdzie można zakupić regały chłodnicze?

I teraz najważniejsze pytanie: Gdzie zakupić regały chłodnicze? Jest wiele sklepów, które oferują tego typu maszyny, jednak warto odwiedzić nasz sklepu internetowego „Doris”. Miejsce to charakteryzuje się dużym wyborem urządzeń chłodniczych w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalnym doradztwem w razie jakichkolwiek problemów. Możecie ich znaleźć pod adresem: https://www.wyposazenie-sklepowe.pl/2250-regaly-chlodnicze. Zapraszamy do zakupów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read