Strona głównaGastronomiaBluzy kucharskie - profesjonalny wygląd w kuchni

Bluzy kucharskie – profesjonalny wygląd w kuchni

Kucharz powinien czuć się w pracy komfortowo i bezpiecznie. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu kuchni w dobrej jakości sprzęty. Ale czy tylko? Bardzo ważna jest także odzież kucharska, dzięki której przygotowywanie pysznych posiłków przebiega w zupełnie innym nastawieniu.

Bo liczy się profesjonalizm w kuchni

Kucharz w każdej firmie jest osobą niezwykłe ważną. To od niego zależy, czy gościom będą smakować posiłki. Szczególnie szef kuchni ma wiele do powiedzenia w kwestii gotowania i dba o każdy nawet najmniejszy szczegół. Po drugie jego praca przebiega często w trudnych warunkach. Przebywanie w wysokiej temperaturze, kilka lub kilkanaście godzin na nogach skutkuje bólem ciała i zniechęceniem. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom wyjątkowy komfort pracy, zadbaj o to, aby pracowali w godnych warunkach i w wygodnym stroju.

Bluzy kucharskie – ważny element i odzieży kucharza

Wystarczy zajrzeć do oferty dobrze zaopatrzonego sklepu z odzieżą dla kucharza, aby zobaczyć, jak wiele ciekawych rozwiązań jest dostępnych. W katalogu SalonHoreca znajdziesz m.in. stylowe i wygodne bluzy kucharskie dla mężczyzn i kobiet. Łączą w sobie niespotykany komfort użytkowania oraz styl i oryginalny design.

Bluzy z krótkim i długim rekwiem dla pań i panów występują w kilku ciekawych kolorach. Niektóre z nich mają ozdobne guziki i kontrastowe pasy, które stanowią o ich elegancji i estetyce. Stójka stylu mandaryn wieńczy udaną całość i podkreśla, że jest to strój typowo kucharski. Jeśli chcesz podkreślić klasyczny charakter miejsca lub po prosty wolisz tradycyjne barwy, wybierz białe i czarne bluzy. W ofercie znajdziesz też różne odcienie szarości, które również wyglądają niezwykle elegancko. Natomiast, gdy chcesz wpuścić do wnętrza kuchni więcej koloru i stworzyć radosny nastrój, wybierz bluzy w intensywnych kolorach, np. niebieskiego i czerwieni.

Dopasujesz bez problemu bluzy do panujących warunków atmosferycznych, wybierając długi lub krótki rękaw. Asortyment jest zróżnicowany także pod względem sposobu zapinania. Jedne bluzy mają wszyte guziki, a inne praktyczne napy. Szczególnie panie będą zadowolone, bo mogą wybrać mniej lub bardziej przyległy do ciała kitel. Połączenie wygody z modą, jak się okazuje, jest jak najbardziej możliwe nawet w stroju kucharza.

Wszystkie bluzy są odporne na zabrudzenia, a niektóre dodatkowo charakteryzują się wodoodpornością. Dzięki ceramicznemu wykończeniu bluzy są również odporne na odkształcenia. Dobierając odpowiedni strój kucharski, sprawisz swoim pracownikom radość i zagwarantujesz wygodę pracy. Oni natomiast ubrani w stylowe kucharskie kitle będą wyglądać profesjonalnie i elegancko. Dobry kucharz to wizytówka renomowanej restauracji i dlatego jego strój powinien odzwierciedlać to ważne zadanie, jakie spełnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read