Strona głównaDesery i ciastaLody Ekipa — w czym tkwi ich fenomen? Odkryj ewenement tego sezonu!

Lody Ekipa — w czym tkwi ich fenomen? Odkryj ewenement tego sezonu!

Totalne szaleństwo, które nastąpiło po wypuszczeniu nowego produktu marki Koral, zaskoczyło wszystkich. Lody Ekipa to z pozoru klasyczny zamrożony deser, który wyróżnia nietypowa promocja jednego z najpopularniejszych influencerów młodego pokolenia. Jak zwykły lód może wywołać taki aplauz wśród młodzieży? Przeczytaj ten artykuł, a zrozumiesz, o co chodzi w tej niecodziennej fascynacji!

Skąd się wzięły lody Ekipa?

Nie każdy z nas jest na bieżąco z aktualnymi trendami, które krążą w sieci. Nic dziwnego, bo te zmieniają się w zastraszającym tempie. Dzieci i młodzież natomiast doskonale znają popularną grupę youtuberów, na której czele stoi Karol Wiśniewski, przyjmujący przydomek Friz. Lody Ekipa to właśnie efekt współpracy ze wspomnianą grupą. Marka Koral jest znana od lat, również z innych sposobów promocji swoich produktów. Jednak to za sprawą współpracy ze znanym zespołem znajomych, słynny producent odnotował ogromny zysk. Ekipa ma kanał na serwisie YouTube, gdzie fani mogą oglądać, jak cała załoga relacjonuje swoje życie. Każde działanie zespołu spotyka się z ogromnym zainteresowaniem polskiej młodzieży.

Wielbiciele Friza — główni adresaci słynnych lodów Ekipa

Luksusowa willa, sportowe samochody, ogólnie rzecz biorąc — życie w dostatku. Tak wygląda rzeczywistość słynnej Ekipy Friza. Młodzi ludzie chętnie pokazują innym swoją codzienność — jak robią zakupy, żartują, jedzą, a nawet śpią. Wbrew pozorom, obserwowanie takich osobowości jest dla oglądającego kanał nastolatka niesłychanie zajmujące. Śledzenie każdego filmu czy słuchanie piosenek grupy to domena prawdziwych fanów. Tym samym wielbiciele Ekipy to grupa wiekowa znajdująca się w przedziale 8-15 lat. Oprócz majętnego stanu portfela Karol Wiśniewski i jego znajomi nie odbiegają od obrazu statystycznego młodego człowieka. Lody Ekipa to najlepszy interes, zarówno dla marki Koral, jak i sławnych youtuberów. Dopasowanie internetowych twórców do konkretnej grupy odbiorców zyskało ich aprobatę.

Co wyróżnia popularne lody Ekipa?

Sorbetowe lody Ekipa zamknięte w kolorowym opakowaniu to klasyczny letni przysmak, który obecnie króluje wśród młodzieżowej społeczności. Z punktu widzenia walorów smakowych, deser ten nie jest raczej przebojem. Jednak lody są niezaprzeczalnie smaczne, a ich owocowa nuta przyjemnie orzeźwia w upalny dzień. Ten barwny przysmak możesz znaleźć np. w e-sklepie Nasz eDeli, gdzie lody ekipa są oferowane w bardzo przystępnej cenie. Smak to jednak nie wszystko — miłośnicy Ekipy Friza chętnie sięgną po lodowy deser, chociażby ze względu na upodobanie do popularnej grupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read