Strona głównaSprzęt AGDBrakuje ci miejsca na Varomie? Rozwiązaniem jest steamLEVEL!

Brakuje ci miejsca na Varomie? Rozwiązaniem jest steamLEVEL!

Korzystasz z urządzenia Thermomix, ale brakuje ci miejsca na Varomie? Nie martw się, CucinaOra® ma dla ciebie doskonałe rozwiązanie. Jeśli jesteś ciekaw, w jaki sposób może zwiększyć powierzchnię do gotowania – czytaj dalej.

CucinaOra® i jej steamLEVEL®

CucinaOra® zadbała, by steamLEVEL®  – dodatkowe piętro do gotowania na parze pozwalało nie tylko na zwiększenie powierzchni, ale również umożliwiło na dowolne modyfikacje przepisów.

Gotowanie większych porcji jedzenia w tym samym okresie, to czysta oszczędność czasu. To funkcjonalne piętro kompatybilne jest z przystawką Varoma od Thermomix w modelach takich jak:

  • TM6;
  • TM5;
  • oraz TM31.

Z czego wykonane jest piętro Varoma od Thermomix?

Piętro Varoma od Thermomix steamLEVEL® wykonane zostało z wysokiej jakości materiału, odpornego na wysokie temperatury przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Warto wiedzieć, że przystawka wolna jest od BPA, czyli Bisfenolu A, organicznego związku chemicznego z grupy fenoli. 

Coraz więcej użytkowników Thermomix ma także w domu zmywarki, ucieszy ich zapewne informacja, że steamLEVEL® można bez problemu myć w tych urządzeniach.

Jesteś za ekologią?

CucinaOra® oprócz postarania się, by materiał wolny był od szkodliwego bisfenolu, tak stworzyła steamLEVEL®, że tworzywo, z którego została zrobiona przystawka, nadaje się do recyklingu. Ucieszy to zapewne osoby dbające o środowisko. W procesie produkcji wymagana jest niższa temperatura, co przekłada się na niższą redukcję CO2 oraz mniejsze zużycie energii.

Pierwsze użycie przystawki steamLEVEL®

Jeśli już jesteś szczęśliwym posiadaczem steamLEVEL®, pamiętaj, że:

  • zanim użyjesz steamLEVEL® umyj ją pod bieżącą wodą lub w zmywarce;
  • podczas używania przystawki pamiętaj, że nagrzewa się podczas gotowania, musisz więc zachować ostrożność;
  • po ugotowaniu także bądź ostrożny, ponieważ przystawka może być jeszcze ciepła przez kilka minut;
  • i co bardzo ważne – przystawka steamLEVEL® może być użyta wyłącznie przez osoby dorosłe.

Gotowanie w Thermomixie oraz z użyciem steamLEVEL® od CucinaOra® to zupełnie inny wymiar gotowania niż w pozostałych robotach kuchennych. Gotując w Thermomix nie musisz być mistrzem kuchni, bo to Thermomix przejmuje inicjatywę. Twoje zadanie to dodawanie odpowiednich składników, a Thermomix sam wykonuje polecenia z przepisu. To dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu wszystko działa jak w zegarku szwajcarskim, a ciebie omija siekanie, krojenie, miksowanie, blendowanie, no i oczywiście gotowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read