Strona głównaPoradyŁukasz z Poznania sprzedaje SETKI ciast przez TikToka!

Łukasz z Poznania sprzedaje SETKI ciast przez TikToka!

Sprawdź co sprawiło, że Łukasz czyli Pan drożdżowy zaczął piec ciasta i sprzedawać je w internecie. Poznaj jego sposób na promocję swoich produktów na TikToku.

Łukasz jest przedsiębiorcą, który zarabia za pośrednictwem TikToka. Sprzedaje tam ręcznie robione ciasta, które stały się dość popularne wśród jego społeczności, a on znany jest jako Pan Drożdżowy.

To, że lubi piec ciasta odkrył podczas jednej z terapii leczenia alkoholizmu. Przez wiele lat picia jego długi urosły do ogromnych kwot! Aby zarobić na życie i utrzymać siebie i swoją rodzinę, założył konto na TikTok – www.tiktok.com/@drozdzowe. Zaczął sprzedawać ciasta w sklepie drozdzowe.com i za pośrednictwem mediów społecznościowych, kluczem do sukcesu okazały się codzienne transmisje na żywo, które prowadzi ze swojej niewielkiej kuchni. Tam pokazuje, jak piecze ciasta i rozmawia ze swoimi widzami.

@drozdzowe

40 lat życia w 10 minut. Boję się, wstydzę się, lecz wiara w to, że naprawię siebie i życie mojej rodziny dodaje mi siły i wiary w słuszność tego co robię. Jeżeli znasz dziennikarza lub influencera, który może opowiedzieć moją historię – pokaż mu tego TIKTOKA. Jeżeli możesz kupić ciasto lub powiedzieć znajmemu, że może kupić ciasto u mnie – z przyjemnością je dla Was upiekę i dostarczę. ??? DZIĘKUJE ZA OKAZANĄ DOBROĆ. #pomoc #help #wsparcie #influencer

♬ Walking down the street, melancholy, sad, depressed(1089399) – SUNNY HOOD STUDIO

Jego popularność stale rośnie. Obecnie na TikToku obserwuje go ponad 30 tysięcy osób, a każdy LIVE przyciąga kilkaset nowych widzów!

Bez TikTok, Łukasz nie byłby w stanie sprzedawać swoich produktów tak szybko, jak dzieje się to obecnie. Poprzez streaming swoich wypieków w aplikacji i zaangażowanie się w komunikację w odbiorcami, udało mu się dotrzeć do naprawdę ogromnej publiczności.

Pan Drożdżowy wielokrotnie mówił, że gdy zmagał się z alkoholizmem to miał ustalony stały plan działania. Zwykle około godziny 16 wychodził z domu i kierował się do sklepu, tam kupował mocne trunki. Jego żona namawiała go do leczenia. Miał do wyboru kontynuowanie swojego uzależnienia lub rozpoczęcie życia na nowo w pełnej trzeźwości.

Podczas licznych sesji terapeutycznych Łukasz napotykał wiele problemów. Podstawowym problemem było u niego opanowanie emocji – szybko się złościł i zdarzało mu się krzyczeć na innych. Zmotywowało go to do znalezienia sposobu na kontrolowanie siebie i unikanie złości. Tym rozwiązaniem okazało się pieczenie ciast!

Po wielu nieudanych próbach pieczenia, Łukasz zdał sobie sprawę, że musi uzbroić się w cierpliwość, aby piec doskonałe ciasta. Stopniowo stawał się w tym coraz lepszy, w końcu stworzył nowe przepisy i tak właśnie powstały jego ciasta drożdżowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read