Strona głównaDesery i ciastaWesele coraz bliżej? Toppery na tort sprawią, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

Wesele coraz bliżej? Toppery na tort sprawią, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

Ślub jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego człowieka. Można uznać go za rodzaj przejścia w dorosłe życie. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcą, aby był perfekcyjny. Tyczy się to również wesela. Zwłaszcza panny młode zwracają uwagę na każdy jego element. Chcą, aby wszystko było jak z bajki. W natłoku obowiązków można jednak zapomnieć o dosyć istotnym elemencie, który sprawi, że ten dzień stanie się kompletny. Chodzi o toppery, które udekorują tort weselny.

Jakie toppery na tort weselny wybrać?

Wybór topperów na tort weselny nie jest taki prosty, jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Wzorów jest naprawdę wiele, a dodatkowo decyzje utrudnia świadomość tego, że jest to jedna z najważniejszych chwil w dorosłym życiu. Nawet więc tak pozornie nieistotne kwestie są problematyczne. Co więc wybrać? Na pewno coś zgodnego z Waszym charakterem. Nie próbujcie być modni na siłę. Nie będzie to naturalne, a Wy będziecie żałowali takiej próby. Wybierzcie spośród topperów na tort, ten który naprawdę Wam się spodoba.

Ważna jednomyślność

Chyba nie musimy Wam mówić, że wszelkie decyzję dotyczące ślubu i wesela, także te o topperach na tort, powinniście podjąć wspólnie. Próba wymuszenia swojego wyboru na partnerze może powodować niepotrzebny stres i zalążek konfliktu, przed tym ważnym dniem. Na pewno tego nie potrzebujecie. Jeśli każdemu z Was podoba się inny wzór, to proponujemy wybrać trzeci. Wspólnie. Tylko w ten sposób sprawicie, że będzie odpowiedni.

Półżartem

Można kupić naprawdę zabawne toppery na tort weselny. Świetnym przykładem jest taki, który przedstawia uciekającego pana młodego i napis: mąż, żona. Jeżeli chcecie, aby było zabawnie i macie duży dystans do siebie, to powinniście zdecydować się na właśnie taki produkt. Na pewno gościom spodoba się taka ozdoba. A co ważniejsze, będzie wyglądała wspaniale na zdjęciach weselnych.

Półserio

Jeżeli jesteście jednak zwolennikami bardziej klasycznych kształtów topperów na tort, to powinniście zapomnieć o powyższym akapicie. Dla Was najodpowiedniejszym będzie tematyczny napis. Uniwersalnym topperem jest taki, ze słowem love. Można go kupić niemal w każdym sklepie, z tego typu artykułami. W wielu sklepach można dostać go już za 19 złotych. Tak, więc na pewno nie obciąży on znacząco Waszego weselnego budżetu, a sprawi, że tort będzie ładniej się prezentował.

Tort jest najważniejszy

Nie możecie również zapomnieć o tym, że w tym wszystkim tort jest najważniejszy. Topper na tort ma za zadanie jedynie dodatkowo go ozdobić. Nie działa to w drugą stronę. Musicie więc wybrać taki, który podkreśli jego walory. Tak, więc jeśli znajdziecie bardzo ozdobny topper, który Wam się spodoba, ale wybrany przez Was tort należy do tych klasycznych, to może to wyglądać nieodpowiednio. Musicie również uważać na dobór kolorystyczny. Ładnie wygląda połączenie na zasadzie kontrastu. Biały tort, czarny topper. Unikajcie jednak jaskrawych barw, gdyż zepsują one cały efekt tortu weselnego. Nie wszystko jest odpowiednie na każdą okazję. Warto zawsze przemyśleć, czy wybrany przez Was model r toppera na tort, będzie dobry na wesele.

Zrób to sam

Zawsze możecie wykonać topper na tort samodzielnie. Nie jest to nic trudnego! Wystarczy długa wykałaczka, kawałek twardego kartonu, najlepiej wcześniej odpowiednie ozdobionego i odrobina czasu. Na koniec pracy zawsze możecie do całości dołożyć swoje zdjęcia, co sprawi, że topper będzie bardziej osobisty. Jeśli czujecie się dobrze w pracach plastycznych, to jest to jak najbardziej wykonalne. W innym wypadku polecamy kupić gotowy produkt. Nie ma sensu próbować robić czegoś, w czym nie jest się dobrym. Tym bardziej, że toppery na tort nie należą do drogich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read