Strona głównaGastronomiaFrytki na wynos? Sprawdź, które opakowania na frytki wybrać

Frytki na wynos? Sprawdź, które opakowania na frytki wybrać

Opakowania na frytki różnią się od siebie kształtem, materiałem, z którego są wykonane, rozmiarem, ceną. Na co zwrócić uwagę wybierając opakowanie na frytki? Które z nich najlepiej sprawdzi się w serwowaniu frytek na wynos? Poniżej przedstawiamy listę cech, którymi charakteryzują się idealne opakowania na frytki. Sprawdź, czy te, których używasz, je posiadają. Jeśli nie, skorzystaj z naszych podpowiedzi i znajdź najlepsze pudełka na frytki.

Ekologiczne opakowania na frytki z papieru

Wybierając pojemniki na wynos, zwróć uwagę na to, z czego są wykonane. Zawsze stawiaj na opakowania ekologiczne https://hollypowder.pl/opakowania-ekologiczne/ oraz biodegradowalne opakowania jednorazowe. Zrezygnuj z plastiku i styropianu – te materiały nie są przyjazne środowisku.

Poza tym dla części Twoich klientów to, w czym serwujesz jedzenie, ma bardzo duże znaczenie. To dla nich znak, jakimi wartościami kieruje się lokal, czy kwestia ochrony środowiska jest mu bliska, czy stawiacie na rozwiązania proekologiczne.

Opakowania wykonane z papieru to świetny wybór. Papierowe opakowanie skutecznie zabezpieczy transportowane danie i nie będzie obciążające dla środowiska jak na przykład plastik.

Praktyczne koperty na frytki

Papierowe koperty na frytki poza tym, że są eko, zajmują niewiele miejsca. Są wygodne w przechowywaniu, jak i w transporcie. Zapakowane w torebkę frytki bez problemu dołączysz do większego pudełka z resztą zamówienia oraz włożysz na wierzch kubełka wypełnionego nuggetsami.

To bardzo funkcjonalne rozwiązanie: dzięki kopercie frytki są świetnie zabezpieczone podczas transportu, a zamawiającemu gwarantuje ona komfort i wygodę jedzenia.

Estetyczne pudełka na frytki

Ekologiczne opakowania mogą mieć naprawdę atrakcyjny wygląd. Na przykład w ofercie Holly Powder znajdziesz torebki na frytki z przyciągającym wzrok nadrukiem. Wybierając opakowania warto zwrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale także na estetykę. To nie tylko pudełko na frytki belgijskie czy torebka na przekąski, ale wizytówka- pewnego rodzaju nośnikiem marketingowym naszego lokalu.

Odporne na przetłuszczanie

Frytki smaży się w głębokim tłuszczu, dlatego opakowania, które wybieramy do ich serwowania, powinny posiadać specjalną warstwę ochronną. Pokryte charakterystyczną powłoką wnętrze koperty skutecznie zabezpiecza opakowanie przed pojawieniem się na nim nieestetycznych tłustych plam. Dzięki takiemu zabezpieczeniu zamawiający ma lepszy komfort jedzenia, a opakowanie atrakcyjnie się prezentuje.

Papierowe torebki nie tylko na frytki

Warto pamiętać, że opakowania na frytki można świetnie wykorzystać jako opakowania do innych przekąsek. Bez trudu zapakujesz do nich zarówno frytki belgijskie, jak i serowe kulki oraz cebulowe krążki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read