Zdrowa dieta pudełkowa w dobrej cenie

Osoby, które do tej pory nie korzystały z diety pudełkowej, najczęściej tłumaczą to wysokimi cenami i trudnością ze znalezieniem takiej oferty, która będzie zgodna z ich oczekiwaniami w kwestii menu. Okazuje się, że zdrowy catering dietetyczny jest rozwiązaniem obu tych problemów.

  1. Zdrowa dieta dzięki cateringowi dietetycznemu
  2. Zróżnicowane menu w diecie pudełkowej
  3. Jak zamówić dietę z dostawą?

Jeżeli zdecydujesz się zamówić wspomnianą dietę, zyskasz pewność, że spożywane przez ciebie jedzenie będzie zawierało wszystkie składniki, które są niezbędne dla zachowania zdrowia i wydajności w ciągu dnia.

Zdrowa dieta dzięki cateringowi dietetycznemu

Prawdą jest, że zdrowa dieta to styl życia. Niestety, coraz więcej osób skupia się na karierze i zapomina o tym, jak ważne jest zdrowie i regularne odżywianie. Najczęściej żywią się posiłkami z fast foodów lub gotowymi daniami, co na dłuższą metę nie jest zdrowe. Dieta pudełkowa to jednak nie tylko możliwość jedzenia smacznych, pożywnych i świetnie zbilansowanych posiłków (firma oferuje między innymi diety dla wegan, sportowców oraz osób nietolerujących glutenu), ale też niesamowita oszczędność czasu i… pieniędzy. Sprawdzając ceny cateringu, często można zapomnieć o tym, że obejmuje ona wszystko. Chodzi przede wszystkim o zakup wysokiej jakości składników, przygotowanie potraw na podstawie starannie opracowanych przepisów, a także dostawę. Jeżeli ktoś chciałby samodzielnie przygotowywać podobne potrawy, to nie dość, że musiałby stracić czas na zakupy, to dodatkowo spędziłby później wiele godzin w kuchni. Do tego dochodzi zmywanie oraz to, że pomimo najszczerszych chęci nie każdy potrafi gotować. Gotowa dieta jest więc praktyczna, wygodna i zdrowa. Dlaczego więc nie spróbować tego popularnego rozwiązania i nie zapewnić sobie oraz rodzinie wszystko, czego potrzebuje organizm dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania?

Zróżnicowane menu w diecie pudełkowej

Pełna oferta firmy dostarczającej jedzenie do domu została przygotowana w taki sposób, aby każdy klient mógł dopasować ją do swoich preferencji. Oprócz licznych typów diety dostępne są także różne warianty kaloryczne. Dzięki temu dieta pudełkowa w Bielsku opisana na stronie https://apetite.pl/zdrowe-boxy/ może być zamówiona w następujących przedziałach:

  • wariant minimalny obejmujący (1000 – 1200 kalorii),
  • dieta powiększona zapewniająca 1300 – 1500 kalorii,
  • zestaw powiększony (1600 – 1800 kalorii),
  • dieta pudełkowa dla osób o największym zapotrzebowaniu (1900 – 2100 kalorii).

Najpopularniejsze rodzaje diety pudełkowej to dieta optymalna, a więc taka, która pomoże cieszyć się energią przez cały dzień; dieta wegetariańska (niezawierająca przetworów mięsnych, a składająca się przede wszystkim z ryb, zbóż oraz produktów mlecznych); dieta bezglutenowa (idealna dla klientów, którzy nie tolerują glutenu lub mają stwierdzoną celiakię); dieta sportowa (wybierana przez osoby o zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym) oraz dieta dla dzieci. Niezależnie od tego, którą z nich zamówisz dla siebie lub swojej rodziny, zawsze masz pewność, że posiłki są prawidłowo zbilansowane i nie zabraknie wam żadnych istotnych składników. Nad przygotowaniem każdej z diet czuwał doświadczony dietetyk.

Jak zamówić dietę z dostawą?

Jak widać na powyższych przykładach, jest wiele argumentów przemawiających za zamówieniem diety pudełkowej. Zróżnicowana oferta może jednak utrudnić wybór, dlatego z myślą o klientach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z takim cateringiem, przygotowano specjalne zestawy testowe. W ten sposób możesz zamówić zestaw na dwa dni, za który zapłacisz aż o 20% mniej. Pomoże ci to sprawdzić, które optymalne diety pudełkowe będą dla ciebie najlepsze. Zestawy testowe oraz standardowe posiłki zamówisz na stronie firmy odpowiedzialnej za catering.

Zdrowa dieta pudełkowa w dobrej cenie
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here