Kreatywna dostawa sushi

W trudnych, epidemicznych czasach kiedy rynek branży gastronomicznej nie może być pewny swojej przyszłości, kreatywne rozwiązania dostawy jedzenia do domu są na wagę złota. Sposób zaprezentowania menu, możliwości i koszty dostawy, najczęściej decydują, na jaką restaurację z dowozem się zdecyduje klient. A jaka jest najlepsza restauracja z dowozem? Wielu mówi, że… sushi.

Dlaczego warto rozważyć w dowozie sushi? a no powodów jest przynajmniej kilka. O ile oczywiście lubimy tę potrawę, dobrym wyborem będzie postawienie na restaurację sushi z dobrymi opiniami, a potem czekają nas już następujące korzyści:

Sushi jest zawsze świeże

No prawie zawsze, ale jest jeden fakt – nikt z nas nie lubi, gdy dostawa się opóźnia a jedzenie przyjeżdża już o temperaturze pokojowej. Tak się składa, że sushi jest oryginalnie podawane w temperaturze pokojowej, bądź lekko ciepłe, a ponadto, ma niezwykłe właściwości długiego utrzymywania świeżości w zamkniętych „rolkach”. Nawet śmiemy stwierdzić, że po kilku godzinach od zawinięcia w rolki, jest w 99% tak pyszne i świeże jak zaraz po przygotowaniu.

Sushi jest zdrowe

Połączenie najświeższych ryb (i to tak świeżych, że do sushi trafia często ryba która jeszcze zaledwie kilka dni wcześniej pływała w oceanie), z warzywami, dającym energię ryżem i esencjonalnymi sosami, to naprawdę zdrowe połączenie. W czasach, gdzie bardzo o siebie dbamy, narażeni jesteśmy na rożnego rodzaju choroby i przeziębienia, sushi na dowóz do domu, to najlepsza możliwa opcja. Wiecie, kwasy omega z ryb, palące wasabi, moc warzyw…

Dowóz sushi to wygoda

Przede wszystkim wygoda spożywania. W opakowaniach od „suszarni” najczęściej otrzymujesz bardzo wygodne opakowania, indywidualny pojemniczek na sosy, ładnie opakowane dodatki jak imbir i wasabi, a także jednorazowe pałeczki do jedzenia. W zasadzie nie potrzebujesz nic więcej i możesz w tej formie zjeść sushi wygodnie nawet w plenerze. Dodatkowym atutem, jest zamawianie w kilka osób. W zestawach sushi jest tak dużo róznych mniejszych kawałków, że uczciwy podział na trzy , cztery czy więcej osób jest zawsze możliwy. Wiecie o co chodzi – dylematy zamawiania ośmio kawałkowej pizzy na trzech 🙂

A jak dostaniecie za mało pałeczek…. wiecie, że połowa Japończyków je sushi rękoma?

Do wszystkich powyższych wygód dochodzi jeszcze jedna – nowoczesna i kreatywna, jaka weszła w życie w Krakowie. W restauracji MAHŌ SUSHI KRAKÓW wprowadzono sklep internetowy, gdzie wygoda sushi w dostawie weszła na wyższy poziom. Na ich stronie internetowej mahosushi.pl znajdziecie normalny sklep ze zdjęciami zestawów sushi, które możecie wygodnie zamówić online z dostawą do domu. Płatności jak to w esklepach – przy odbiorze, przelewem, kartą przy odbiorze.

Dokładnie pod tym linkiem https://mahosushi.pl/sklep/ zobaczycie wyżej wymieniony sklep z dowozem sushi na terenie całego Krakowa. Teraz trwa promocja, gdzie koszt dostawy i opakowań został zniesiony. No to kto szuka dowozu sushi kraków, trafił chyba na super miejsce.

Kreatywna dostawa sushi
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here